Pomůžeme Vám na internetu vyniknout a vydělat

Blog

Pomocí bannerové reklamy lze přímo cílit na konkrétní cílovou skupinu

Display reklama: Výhodou bannerů je přesné zacílení na cílovou skupinu

06.03.2019
Výhodou online marketingu je hlavně to, že díky němu lze v prostředí internetu oslovit úzké segmenty populace, která se tu vyskytuje. Bannery neboli display reklamu můžete umístit na specializované webové stránky či zajistit, aby se banner zobrazoval pouze u těch internetových článků, které mají souvislost s propagováním daného produktu, služeb či značky.
přečíst článek
Vue.js online kurz

#3 Data a metody

20.02.2019
Jak pracovat s daty a metodami ve Vue instanci si povíme v tomto díle. Při vytváření Vue instance můžeme definovat více objektů, například data a metody.
přečíst článek
Vue.js online kurz

#2 Integrace Vue do projektu

17.02.2019
Začneme jednoduchou integrací Vue.js a vyzkoušíme si Vue.js hello world. Jak jsem v prvním díle psal o jednoduchém začlenění Vue.js do projektu, tak první sekce tohoto kurzu bude právě o jednoduchém začlenění a seznámení se s Vue.
přečíst článek
Instagram app

6 tipů, jak na úspěšný profil na Instagramu

28.01.2019
Zařadili jste do svých plánů na rok 2019, že konečně naplno využijete potenciál vašeho instagramového účtu? Týdny pomalu ubíhají a pořád se nic neděje? Pokud nevíte, za který konec Instagram čapnout, aby vám přinesl očekávané výsledky, čtěte 6 tipů, které odlišují úspěšné profily od průměrných.
přečíst článek

Když se řekne online marketing

07.01.2019
Budeme-li se bavit o online marketingu, je třeba vycházet z toho, co nabízí marketing klasický - tedy marketingový mix neboli 4P , který je však přizpůsobený internetovému prostředí. Cíle firmy, podnikající výhradně prostřednictvím internetu, jsou stejné jako podniku, který pracuje v reálním offline prostředí – také chce poskytovat kvalitní produkty, za přijatelnou cenu, ve správný čas a místě a správným způsobem. Stejně tak může, a hlavně musí podnik, který má například současně kamennou prodejnu a e-shop, využívat i toho, co nabízí online marketing.
přečíst článek

On-line marketing: jak vám mohou k propagaci pomoci články?

03.01.2019
Provozujete-li vlastní webové stránky, určitě chcete, aby měly co největší návštěvnost. E-shop bez virtuálních návštěvníků je stejně prázdný jako kamenný obchod, do něhož by osobně nezavítal žádný zákazník. Stejně tak by dopadl internetový magazín či blog, pokud by se počet jeho uživatelů rovnal nule. O to opravdu nestojí žádný z těch, kteří se vrhli s plnou vervou do podnikání na internetu.
přečíst článek

Uživatelé, kteří investovali do falešné pozornosti na Instagramu, zapláčou. Čistka falešných účtů, komentářů a lajků právě začíná

01.01.2019
Vliv na Instagramu je v dnešní době komodita, kterou můžete snadno zpeněžit. Mnoho vlastníků Instagramových účtů se nechalo zlákat a při honu za popularitou sklouzlo k nákupu falešné pozornosti prostřednictvím třetích stran, které nabízí automatické rozesílky lajků, navyšování fanoušků a další interakce. A na to teď doplatí.
přečíst článek

Facebook Nenechte si ujít žádnou novinku a sledujte nás na Facebooku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku Další informace

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás s jakýmkoli dotazem