Vaše spolehlivé vývojářské oddělení

Internetový obchod na míru

pro velké hráče, kteří to myslí s prodejem vážně


Vytvoříme internetový obchod přesně na míru vašemu byznysu, pomůžeme navrhnout prodejní strategii a zajistíme, aby právě váš projekt vyniknul mezi konkurenčními e-shopy.

Co umí e-shopy z dílny StarkMedia?

Kvalitní základy


Aby e-shop správně fungoval, je důležité nepodcenit základní funkce. S námi si můžete být jistí, že celý proces, od objednání přes správu skladu až po vystavení faktur, proběhne přesně tak, jak má.

Individuální rozšíření


Specifické funkcionality u každého e-shopu připravujeme podle potřeb klienta a jeho zákazníka. Nejste tak ničím omezeni, ale zároveň nehrozí, že budete platit za funkce, které nepotřebujete.

Řešení pro B2B i B2C


Hravě si poradíme s maloobchodním B2C prodejem i s B2B e-shopem na míru. Pro velkoobchodní prodej naprogramujeme nezbytné specifické funkce, a pomůžeme vám tak zjednodušit celý proces nákupu.

Integrace s ERP


S ERP systémy máme dlouholeté zkušenosti, takže víme, jak vám jejich propojení s e-shopem může zjednodušit práci a pomoci šetřit čas i náklady.

Platby online


Záleží jen na vás, jaké platební metody svým zákazníkům nabídneme. E-shop od StarkMedia si poradí s platbou kartou, převodem na účet nebo třeba i s Bitcoinem.

Responzivní design


Nenechte si utéct zákazníky, kteří k nákupům s oblibou využívají mobilní zařízení. Naše internetové obchody se zobrazují rychle a bezchybně jak na desktopu, tak i na tabletu či mobilu.

Vlastní vzhled


Grafiku připravíme přesně podle vašich představ. Můžeme tvořit přímo na míru, nebo systém napojit na již vytvořenou či předem zakoupenou šablonu. Vždy doporučíme řešení, které bude pro váš byznys nejlépe fungovat.

Marketingová podpora


Víme, jak na váš nový internetový obchod přivést zákazníky a rádi se s vámi o naše zkušenosti podělíme. Poradíme se strukturou online obchodu, optimalizujeme ho pro vyhledávače a zajistíme online marketing.

Dlouhodobý rozvoj


Práce na vašem e-shopu pro nás nikdy nekončí. Jakmile budete potřebovat další rozšíření na míru, jsme připraveni vám pomoci. Jsme tu pro vás také, když budete potřebovat rady, tipy nebo jakékoliv další úpravy obchodu..

Eshop na míru

Chcete e-shop na míru, který nechá vaši konkurenci daleko za sebou?

Napište nám, co potřebujete a zjistěte, jak vám můžeme pomoci.

Chci e-shop, který prodává nezávazně


Facebook Nenechte si ujít žádnou novinku a sledujte nás na Facebooku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku Další informace

Nenašli jste co jste hledali?