Vaše spolehlivé vývojářské oddělení

Proč podnikový informační systém na míru?

Protože...

...chcete neustále inovovat a rozvíjet svůj byznys

Informační systém naprogramovaný na zakázku se rychle a flexibilně přizpůsobí jakékoliv změně. Vše je možné upravit podle aktuálních potřeb a možností, takže vaše podnikání může růst bez toho, abyste museli řešit omezení, které vám do cesty postaví krabicový systém nebo SaaS (Software as a Service).

...potřebujete atypické řešení, na které krabicový systém nestačí

Software na míru umí přesně to, co je potřeba, bez zbytečných funkcí navíc. Skvěle se tak hodí i pro obory, kde krabicové řešení selhává. Díky jeho postupnému vývoji navíc můžeme změnit či upravit každý detail tak, aby efektivně sloužil nejen nejen potřebám firmy, ale také jejím zákazníkům.

...nechcete platit stále se zvyšující měsíční sazby

Krabicový systém je založen na fixních měsíčních sazbách, které se s rostoucím počtem vašich klientů zvyšují. Jak váš byznys roste, rostou také platby. IS na míru naštěstí funguje přesně naopak. Jakmile vyděláte peníze, můžete je podle potřeby investovat do dalšího vývoje, a zajistit si tak příjmy navíc, nebo naopak ušetřit.

...je pro vás nezbytné napojení na systémy třetích stran

Podnikový IS propojený se softwarem třetích stran vám pomůže ušetřit ještě více času i financí. Hlavně v některých oborech jde o nezbytnou vychytávku, se kterou si však krabicový systém nemusí umět poradit. IS na míru napojíme na bankovní systémy, platební brány, na existující e-shop, na SMS brány a nebo na externí mailingové systémy.

To však rozhodně neznamená, že krabicové řešení nebo SaaS nemají na trhu své místo. Skvěle se hodí pro začínající podnikatele, kteří nemají atypické požadavky a jsou ochotni respektovat, že jejich možnosti v budoucnu mohou být omezené. Pokud si nejste jisti, do které skupiny patří právě váš byznys, napište nám. Najdeme nejvýhodnější řešení a případně poradíme s výběrem SaaS.


Facebook Nenechte si ujít žádnou novinku a sledujte nás na Facebooku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku Další informace

Nenašli jste co jste hledali?