Vaše spolehlivé vývojářské oddělení

Jak probíhá spolupráce?

1. Nezávazná schůzka

Na první bezplatné schůzce se seznámíme s vaším byznysem, představami a požadavky. Zjistíme, jaké benefity vám podnikový informační systém na míru přinese.

Vždy hledáme možnosti, které jsou pro klienta nejvýhodnější a naše IS implementujeme pouze tam, kde to má smysl. Pokud přijdeme na to, že právě pro vás je vhodnější krabicové řešení, vysvětlíme vám proč a poradíme s jeho výběrem.

Domluvit schůzku

2. Návrh řešení

Náš tým zkompletuje všechny vaše požadavky a provede důkladnou analýzu. Na jejím základě pak připraví návrh implementace systému a časový plán.

Rovnou se také dohodneme na tom, kdy spustíme první fázi systému.

3. Programování a testování

Při vývoji našich informačních systémů využíváme agilní přístup, který nám umožňuje pracovat rychle a zároveň pružně reagovat na případné změny požadavků v průběhu vývojového cyklu.

Každý podnikový informační systém je už v průběhu vývoje důkladně testován našimi programátory, abychom měli jistotu, že vše bude fungovat tak, jak má.

4. Dodání informačního systému

Jakmile dokončíme první fázi systému, nic nebrání tomu, abyste ji mohli začít okamžitě používat. Vaše další požadavky jsme schopni zapracovat již během provozu.

Díky tomu dokážeme flexibilně reagovat na zpětnou vazbu, postupně začleňovat nové funkce a nechat systém vyrůst společně s vaší firmou.

5. Provoz & Technická podpora

Pro naše systémy jsme navíc schopni zajistit i provoz. Staráme o servery, aktualizaci softwaru i o úpravy hardwarového výkonu podle konkrétních požadavků firmy.

K dispozici navíc máte náš profesionální tým, který plně nahradí IT oddělení s vývojem, případně můžete využít také náš technický support za zlomek ceny.


Facebook Nenechte si ujít žádnou novinku a sledujte nás na Facebooku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku Další informace

Nenašli jste co jste hledali?